Pořádáme sběr potravin a dětského oblečení
29. května 2020 Oblastní charita Blansko

Pořádáme sběr potravin a dětského oblečení

Ve středu 10. června pořádáme sbírku hned na několika místech okresu Blansku. Tentokrát sbírku zaměřujeme jen na trvanlivé potraviny, dětské oblečení a drogerii.

Z potravin budeme rádi za trvanlivé potraviny jako jsou piškoty, konzervy, těstoviny, olej, rýže, mléko, dětské výživy a další.
Věci můžete nosit v Blansku na Starou Fabriku a na faru, v Boskovicích do Betany, v Doubravici nad Svitavou do Pěkné modré, v Lipovci, v Jedovnicích, v Olešnici a ve Sloupě na faru a v Rájci-Jestřebí do Informačního centra.
„Sbírku jsme se tentokrát rozhodli omezit hlavně na potraviny, protože jich máme i kvůli zrušené tradiční potravinové sbírce pro lidi v nouzi a naše klienty velký nedostatek. Nadále potraviny sbíráme také v blanenském Informačním centru Blanka,“ informuje vedoucí humanitární pomoci Charity Blansko František Jahoda.
Vzhledem k uzavření skladů a charitních šatníků v době pandemie koronaviru máme oblečení a věcí do domácnosti dostatek. Až se sklad vyprázdní, na podzim a v příštím roce budeme dál pokračovat s tradičními sbírkami.
Velmi děkujeme na vaše dary a také děkujeme vám všem, kteří se na našich sbírkách jakkoliv podílíte.

Sběr potravin červen 2020 účet